Nowe maty Kiddo – przedsprzedaż w super cenach!

TEASER1

W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego zaprojektowaliśmy nowe wzory gumowych, antypośligowych mat Kiddo. Poniżej ich lista. Maty znajdą się w regularnej sprzedaży w połowie września, jednak możesz je zamówić dużo taniej w przedsprzedaży od 26 sierpnia do 15 września!

W ofercie promocyjnej jest kilka zupełnych nowości i kilka serii, które już znacie. Warto zwrócić uwagę na  zestaw Body, który fantastycznie składa się w kształt chłopca. Zestawy Food 1 i Food 2 nie są kontynuacją dotychczasowej serii Food, jest to nowa seria, która zastępuje poprzednią. Podzieliliśmy jedzenie na dania restauracyjne i składniki podstawowe. Nadadzą się one świetnie do zabaw w sklep czy restaurację, oraz oczywiście  do każdej innej gry  z  flashcards –  ruchowej czy statycznej.

Fruit 2 są kontynuacją istniejącej serii podstawowych owoców Fruit 1 i zrobiliśmy je według wskazówek Head Full of Ideas, czyli Marysi Wrońskiej, która te owoce uważa za ważne, my zaś liczymy się z jej opinią, gdyż bardzo poważamy jej pracę :).

Pozostałe tematy- Pogoda, Materiały szkolne czy Rodzina, powstały na Wasze zamówienie- to o nie najczęściej pytacie.

Wracają też stare popularne tematy z poprzednich edycji – one też są objęte promocją, o ile znajdują się na zdjęciach poniżej.

Przez pierwsze dwa tygodnie roku szkolnego, czyli do 15 września, obejmiemy nowe tematy fantastyczną obniżką!  Wszystkie maty z poniższej listy będzie można kupić w tej cenie przez ten czas, wystarczy kliknać w link pod wybranym zdjęciem i przejść do sklepu. I tak zestaw mini, czyli 8 plansz (idealny dla małej grupy do 7 osób lub w połączeniu z innymi tematami mini) ze 135 zł przeceniamy na 99 zł, natomiast zestaw potrójny (większe grupy- szansa na postawienie nogi czy ręki dla ok 18-20 osób) za 225 zamiast 300 zł. UWAGA- dokonując wpłaty w przedsprzedaży musisz poczekać na realizację zamówienia ok 3-4 tygodnie, czyli otrzymasz przesyłkę w drugiej połowie września. 

Dodatkowo uruchomiliśmy dwa konkursy: dla naszych fanów na fanpage Playmeandlearn.com na Facebooku oraz dla członków facebookowej grupy Nauczyciele Angielskiego. Nagrodą jest zestaw mini dla wylosowanej osoby, która polubi post oraz skomentuje go wpisując wybraną nazwę tematu, który chciałaby zdobyć. W sumie rozdamy sześć zestawów, po trzy w obu konkursach. Link do konkursu fanpage poniżej, aby wziąć udział w drugim, musisz należeć do grupy Nauczyciele Angielskiego na Facebook, którą gorąco Ci polecam- 8 tysięcy mózgów anglistów naprawdę wiele może 🙂

 

Jeśli chcesz zamówić któryś z poniższych zestawów, kliknij w link pod zdjęciem.

owoce 2

Zestaw mini Owoce#2 kupisz tutaj

Zestaw basic Owoce#2 kupisz tutaj

food 1Zestaw mini Jedzenie#1 kupisz tutaj

Zestaw basic Jedzenie#1 kupisz tutaj

food 2

Zestaw mini Jedzenie#2 kupisz tutaj

Zestaw basic Jedzenie#2 kupisz tutaj

toys

Zestaw mini Zabawki kupisz tutaj 

Zestaw basic Zabawki kupisz tutaj

family

Zestaw mini Rodzina kupisz tutaj

Zestaw basic Rodzina kupisz tutaj

WEATHER (2)

Zestaw mini Pogoda  kupisz tutaj

Zestaw basic Pogoda  kupisz tutaj

body

Kopia body

Zestaw mini Ciało kupisz tutaj

Zestaw basic  Ciało  kupisz tutaj

AFRICAN ANIMALS

Zestaw mini Zwierzątka afrykańskie kupisz tutaj

Zestaw basic Zwierzątka afrykańskie  kupisz tutaj

farm

Zestaw mini Zwierzątka wiejskie kupisz tutaj

Zestaw basic Zwierzątka wiejskie  kupisz tutaj

 

EMOTIONS

Zestaw mini Emocje kupisz tutaj

Zestaw basic Emocje kupisz tutaj

 

HOUSE

Zestaw mini Pomieszczenia w domu kupisz tutaj

Zestaw basic Pomieszczenia w domu kupisz tutaj

 

town places

Zestaw mini Miejsca w mieście kupisz tutaj

Zestaw basic Miejsca w mieście kupisz tutaj

 

wakacje

Zestaw mini Wakacje kupisz tutaj

Zestaw basic Wakacje kupisz tutaj